SHOQATA KOMBETARE E JETIMEVE TE SHQIPERISE

Misioni: Mbrotja e të drejtave të Jetimëve të Shqipërisë kudo që janë dhe integrimi i tyre në jetë dhe punon me një program pune të qartë në fushën: juridike, humanitare, ekonomike, arsimore e sportive etj.
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 Temat  Përgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjë mesazh i riShoqata e Jetimeve Empty 0Admin311prej Sun Mar 11, 2012 10:23 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShoqata e Jetimeve Empty 0Admin298prej Sun Mar 11, 2012 10:21 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShoqata e Jetimeve Empty 0Admin773prej Thu Jan 19, 2012 12:41 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShoqata e Jetimeve Empty 1Admin1196prej Sat Nov 26, 2011 1:55 pm
xhesi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShoqata e Jetimeve Empty 0Admin295prej Fri May 25, 2012 1:31 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShoqata e Jetimeve Empty 0Admin483prej Fri Mar 30, 2012 12:59 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShoqata e Jetimeve Empty 0Admin288prej Fri Dec 30, 2011 2:03 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShoqata e Jetimeve Empty 0Admin298prej Fri Dec 30, 2011 1:42 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShoqata e Jetimeve Empty 0Admin636prej Thu Nov 17, 2011 11:12 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShoqata e Jetimeve Empty 0Admin560prej Fri Nov 25, 2011 5:53 pm
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShoqata e Jetimeve Empty 1Admin691prej Fri Nov 18, 2011 1:01 pm
xhesi Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i riShoqata e Jetimeve Empty 0Admin247prej Thu Nov 17, 2011 10:43 am
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht në krye 
Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë
Moderator:Moderators
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
-
Kërce tek:  
Mesazhe të reja Mesazhe të reja
Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
Lajmërim Lajmërim
Global announcement Global announcement
Ngjitës Ngjitës