SHOQATA KOMBETARE E JETIMEVE TE SHQIPERISE

Misioni: Mbrotja e të drejtave të Jetimëve të Shqipërisë kudo që janë dhe integrimi i tyre në jetë dhe punon me një program pune të qartë në fushën: juridike, humanitare, ekonomike, arsimore e sportive etj.
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Qeveria e Mbreterise Arabis Saudite ploteson nje nga kerkesat e projekteve te derguara nga kryesia e Shkjsh

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 12
Join date : 17/11/2011

Qeveria e Mbreterise Arabis Saudite ploteson nje nga kerkesat e projekteve te derguara nga kryesia e Shkjsh Empty
MesazhTitulli: Qeveria e Mbreterise Arabis Saudite ploteson nje nga kerkesat e projekteve te derguara nga kryesia e Shkjsh   Qeveria e Mbreterise Arabis Saudite ploteson nje nga kerkesat e projekteve te derguara nga kryesia e Shkjsh Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 10:23 am

Kryesia e Shkjsh ne vitin 2009 dergoi prane qeverise se Mbreterise Arabise Saudite tre projekte ne ndihme te femijeve jetime te Shqiperise. Mbas nje kohe te caktuar kjo qeveri plotesoje njerin nga keto projekte.
Nepermjet ambasades se Mbreterise Arabise Saudite ne Tirane ,kryetari i kesaj shoqate Z. Kadri Alia mori nga ambasadori i kesaj ambasade Z.Abdullah AL-Abdulkarim nje cek me 40. 678 eurosh. Z.Alia mbas marrjes se cekut falenderoj qeverine e Mbreterise Arabis Saudite per ndihmen e dhene dhe siguroj z. ambasador se do te jete teper transprente me menaxhimin e kesaj shume e cila do te shkoj per projektet dhe aktivitetet ne ndihme te femijeve jetime. Shkjsh siguron qe cdo projekt dhe cdo aktivitet te pasqyrohet me dokumenta shoqeruese si dhe te hapur me median e shkruar dhe vizive. Projektet dhe aktivitet qe do te realzohen do jene nje vendim i marre nga keshilli kombetare i kesaj shoqate.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://shkjsh.forumsq.net
 
Qeveria e Mbreterise Arabis Saudite ploteson nje nga kerkesat e projekteve te derguara nga kryesia e Shkjsh
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SHOQATA KOMBETARE E JETIMEVE TE SHQIPERISE  :: Your first category :: Shoqata e Jetimeve-
Kërce tek: