SHOQATA KOMBETARE E JETIMEVE TE SHQIPERISE

Misioni: Mbrotja e të drejtave të Jetimëve të Shqipërisë kudo që janë dhe integrimi i tyre në jetë dhe punon me një program pune të qartë në fushën: juridike, humanitare, ekonomike, arsimore e sportive etj.
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Z.Kadri Alia - sulmet virtuale ndaj meje jane thjesht perpjekje injorantesh te deshperuar...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 12
Join date : 17/11/2011

Z.Kadri Alia - sulmet virtuale ndaj meje jane thjesht perpjekje injorantesh te deshperuar... Empty
MesazhTitulli: Z.Kadri Alia - sulmet virtuale ndaj meje jane thjesht perpjekje injorantesh te deshperuar...   Z.Kadri Alia - sulmet virtuale ndaj meje jane thjesht perpjekje injorantesh te deshperuar... Icon_minitimeFri Mar 30, 2012 12:59 pm

Presidenti i Shoqates Kombetare te Jetimeve te Shqiperise i ben thirrje kujdo qe mund te lexoj disa shkrime te bera nga disa persona injorant te cilet nuk kane mundur dhe nuk po mundin te perdhosin figurin e tij ne menyra te drejta dhe institucionale.
"" E vetmja gje qe i mbetet ketyre personave eshte thjesht te rrijne ore te tere ne internet per te shpikur genjeshtren e rradhes per te goditur punen time dhe te Shoqates. -shprehet"" Z.Alia.
"E perseris perseri cilido njeri,,cilido gazetar-e,cilado media,perpara se te bien ne kurthin e ketyre shkrimeve te paraqiten ne zyrat tona dhe atje do gjejn te verteten sesi qendon.
""Nje pune e mrekullueshme,nje pune plot emocione,nje pune plot sakrifica, nje pune e cila deri me sot ka qene ne maksimumin e pergjegjesise dhe do vazhdoj e tille, nje pune prej 20 vitesh eshte e veshtire qe te diskutohet ne gojen e injoranteve dhe po aq e veshtire per ta perdhosur.""

"qente le te lehin...ne punojme"
Ne mund tiu themi cilido nga keto birbot ose edhe atyre qe mund te kene dyshimin me te vogel qe te paraqiten ne zyrat e Shoqates Kombetare te Jetimeve te Shqiperise dhe do tju veme ne dispozicion te gjithe dokumentacionin e plote ekonomiko-financiar dhe nqs do te gjeni shkelje me te vogel ne do mbajme pergjegjesine tone. Shoqata Kombetare e Jetimeve te Shqiperise eshte e vetmja shoqate ne Shqiperi dekoruar nga Presidenti i Republikes ,si dhe e vetmja shoqate ne Shqiperi qe eshte kontrolluar nga te gjitha instancat e shteit,nga kontrolli i lart i shtetit dhe se fundi nga AUDITI i ministrise se financave. Raportet e ketyre kontrolleve gjate 10 vjeteve te kontrolluara ,kemi te drejt tjua vem ne dispozicion per ti lexuar,ku asnje raport i vetem nuk konstaton asnje shkelje, asnje abuzim, asnje shperdorim dhe asnje vjedhje. Pekundrazi mbyllen me punen e mire dhe falenderime ne drejtim te Shoqates Kombetare te Jetimeve te Shqiperise. Personat qe shkruajne jane te papergjegjshem . Jane dhe persona te larguar nga ne.
Ne po mbledhim te gjith shkrimet ,fyerjet qe po behen ne adrese tone per ti paraqitur ne organet kompetente.
Zyra e Kadri Alise eshte e hapur per cilin do.
Ju faleminderit..

Z.Kadri Alia - sulmet virtuale ndaj meje jane thjesht perpjekje injorantesh te deshperuar... Dsc00415


Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://shkjsh.forumsq.net
 
Z.Kadri Alia - sulmet virtuale ndaj meje jane thjesht perpjekje injorantesh te deshperuar...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SHOQATA KOMBETARE E JETIMEVE TE SHQIPERISE  :: Your first category :: Shoqata e Jetimeve-
Kërce tek: