SHOQATA KOMBETARE E JETIMEVE TE SHQIPERISE

Misioni: Mbrotja e të drejtave të Jetimëve të Shqipërisë kudo që janë dhe integrimi i tyre në jetë dhe punon me një program pune të qartë në fushën: juridike, humanitare, ekonomike, arsimore e sportive etj.
 
ForumForum  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Shoqata Kombetare e Jetimeve takim te perzemer me ambasadorin e Kuvajtit Z.Najeeb A.Al-Bader.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 12
Join date : 17/11/2011

Shoqata Kombetare e Jetimeve takim te perzemer me ambasadorin e Kuvajtit Z.Najeeb A.Al-Bader. Empty
MesazhTitulli: Shoqata Kombetare e Jetimeve takim te perzemer me ambasadorin e Kuvajtit Z.Najeeb A.Al-Bader.   Shoqata Kombetare e Jetimeve takim te perzemer me ambasadorin e Kuvajtit Z.Najeeb A.Al-Bader. Icon_minitimeSun Mar 11, 2012 10:21 am

Nje perfaqesi nga kryesia e kesaj shoqate me kerkesen e saj pati nje takim me ambasadorin e Kuvajtit Z.Najeeb A.Al-Bader. Presidenti i kesaj shoqate Z. Kadri Alia i beri zotit ambasador nje ekspoze te kesaj shoqate per gjendjen e jetimeve ne Shqiperi,per mos zbatimin e mjaft ligjeve qe mbulojne jetimet dhe kerkoje nga qeveria Kuvajtiane mbeshtetjen per tu ardhur ne ndihme te rejave dhe te rinjeve jetime te dale nga institucionet,si dhe familjeve me femije jetime.
Z.ambasador na degjoj me vemendje dhe premtoj se do te kete vemendje per kete komunitet ne nevoje.
Takimi qe mjaft miqesore,shume i kendshem dhe mjaft frutdhenes.
Kryesia e Shkjsh i dergoj Z. ambasador nje informacion te plot me shkrime ,per gjendjen dhe nevojat qe kane jetimet e Shqiperise.

Shoqata Kombetare e Jetimeve takim te perzemer me ambasadorin e Kuvajtit Z.Najeeb A.Al-Bader. Dsc00414

Shoqata Kombetare e Jetimeve takim te perzemer me ambasadorin e Kuvajtit Z.Najeeb A.Al-Bader. Dsc00414
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://shkjsh.forumsq.net
 
Shoqata Kombetare e Jetimeve takim te perzemer me ambasadorin e Kuvajtit Z.Najeeb A.Al-Bader.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SHOQATA KOMBETARE E JETIMEVE TE SHQIPERISE  :: Your first category :: Shoqata e Jetimeve-
Kërce tek: