SHOQATA KOMBETARE E JETIMEVE TE SHQIPERISE


Misioni: Mbrotja e të drejtave të Jetimëve të Shqipërisë kudo që janë dhe integrimi i tyre në jetë dhe punon me një program pune të qartë në fushën: juridike, humanitare, ekonomike, arsimore e sportive etj.
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Your first category

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shoqata e Jetimeve

Moderator: Moderators
1214Fri May 25, 2012 1:31 pm
Admin  Aktivitet madheshtor per Diten Kombetare te Jetimeve te Shqiperise
Your first category Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur