SHOQATA KOMBETARE E JETIMEVE TE SHQIPERISE

Misioni: Mbrotja e të drejtave të Jetimëve të Shqipërisë kudo që janë dhe integrimi i tyre në jetë dhe punon me një program pune të qartë në fushën: juridike, humanitare, ekonomike, arsimore e sportive etj.
 
ForumForum  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Shoqata kombetare e Jetimëve vlereson Fomdacionin Vodafone me Medaljen e Mirënjohjes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 12
Join date : 17/11/2011

Shoqata kombetare e Jetimëve vlereson Fomdacionin Vodafone me Medaljen e Mirënjohjes Empty
MesazhTitulli: Shoqata kombetare e Jetimëve vlereson Fomdacionin Vodafone me Medaljen e Mirënjohjes   Shoqata kombetare e Jetimëve vlereson Fomdacionin Vodafone me Medaljen e Mirënjohjes Icon_minitimeFri Dec 30, 2011 1:42 pm

Mbi 500 fëmijë jetimë të Shqipërisë u mblodhën në ambientet e Cirkut të Tiranës për të festuar festat e fundvitit të gjithë së bashku. Shoqata e Jetimëve të Shqipërisë mblodhi edhe këtë vit në një festë shumë të bukur fëmijët për t’u dhënë atyre ngrohtësinë e një familjeje në këtë periudhë festash, kur nevoja për dashuri dhe mbështetje është më e madhe se kurrë. Mes shumë miqve, sportistë veteranë, artistë që ishin mbledhur për të festuar së bashku me fëmijët jetimë, ishte dhe Fondacioni Vodafone Albania, i cili në kuadër të projekteve për filantropinë ka qenë një nga mbështetësit kryesor të këtij komuniteti. Gjatë festimeve, kryetari i Shoqatës së Jetimëve të Shqipërisë, Kadri Alia, falënderoi për mbështetjen e vazhdueshme Fondacionin Vodafone, duke i dhuruar Medaljen e Mirënjohjes për merita të veçanta në mbështetje të fëmijëve jetimë.

Shoqata kombetare e Jetimëve vlereson Fomdacionin Vodafone me Medaljen e Mirënjohjes Dsc00410

Shoqata kombetare e Jetimëve vlereson Fomdacionin Vodafone me Medaljen e Mirënjohjes Dsc00410
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://shkjsh.forumsq.net
 
Shoqata kombetare e Jetimëve vlereson Fomdacionin Vodafone me Medaljen e Mirënjohjes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
SHOQATA KOMBETARE E JETIMEVE TE SHQIPERISE  :: Your first category :: Shoqata e Jetimeve-
Kërce tek: